MENU STRON
     STATUS XFIRE
.cC|LorDV!ru$**
.cC|Medic**
.cC|Al!3n**
.cC|Fresh##
.cC|+3Szigan..:)
.cC|eXPLoDeR
.cC|Szatan**
.cC|M!lo**
.cC|Monk**
.cC|R0k3t**
     SPLATTERLADDER
     CZAT KLANU
200
ankieta
Oceń stronę
Total of answers: 154
Serwer etpro
PARTNERZY

Piątek, 19/04/2024, 16:14:20
Witamy Gość

3 miesiace cieżkiej pracy - Forum

[ Nowe Wiadomości · Użytkownicy · Zasady Forum · Serwer etpro · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » POLSKI BEGINNERS NQ XPSAVE » Informacje » 3 miesiace cieżkiej pracy (zawiodłem sie)
3 miesiace cieżkiej pracy
fejcykData: Czwartek, 06/06/2013, 22:37:16 | Wiadomości # 1
Lieutenant
Grupa: Vice Lider Klanu
Wiadomości: 49
Odznaczenia: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
Witam ! 3 miechy ciężkiej pracy na  serwerze a skutki są opłakane ale cóż obiecuje obiecuje lecz w końcu was wszystkich wypierdole albo sie ruszymy  do gry albo serwer siada  z mojej strony miałem zamiar wziąć sobie urlopu trochę ale widzę że jednak musze wszystko zrobić by wam i mi to odpowiadało więc jest forum i są tematy proszę wypowiedzieć się czy naprawdę chcecie klan i jakie zmiany proponujecie EWENTUALNI !!! rozumiem  pozdrawiam cC|HesS** ciężkie czasy  et  a reaktywacje tym bardziej sam nic nie zdziałam jak ma tak być dalej  to ja może wreszcie zrobię sobie licznik czasowy w tracbase ZERO jeszcze raz pozdrawiam
 
lordvirusData: Piątek, 07/06/2013, 19:12:51 | Wiadomości # 2
Generalissimo
Grupa: Lider Klanu
Wiadomości: 82
Odznaczenia: 2
Reputacja: 0
Status: Offline
Hess ale ci sie lapcy biggrin
 
FreedomeXPlosionData: Sobota, 08/06/2013, 14:03:22 | Wiadomości # 3
Lieutenant
Grupa: Vice Lider Klanu
Wiadomości: 54
Odznaczenia: 2
Reputacja: 1
Status: Offline
Lord , on ma rację . Szczerze? po co bawić się w serwer jak nikt nie gra , bądź nie ma nikt czasu. Primo : serwer jest niestabilny i wydaje mi się  , że to przez to ,iż hostem jest maszyna , która warpi nie miłosiernie , nie wiem co oni robią, odświeżają ją  i przez to są  przycinki(tak mi się wydaje). Dalej ,wydaje mi się  , że w dzisiejszych czasach , przy tej ilości ludzi grających w tą jakże piękną grę, przywrócenie sławy beginnersowi jest niemożliwe , proponuję stworzenie serwera o innej nazwie , robić przez tydzień masówki ,czyli ściągać każdego klanowicza i spamować  ludziom grającym w et na xfire , żeby wpadli . Jak to nie poskutkuje to proponuję zakończyć karierę , jako administratorzy na serwerze.
 
fejcykData: Sobota, 08/06/2013, 20:43:42 | Wiadomości # 4
Lieutenant
Grupa: Vice Lider Klanu
Wiadomości: 49
Odznaczenia: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
wracam w poniedzialek wiedz bedzie trzeba przemyslec i wyberac jak najlepsze warianty dla nas by móc zdzialac cos w dzisiejszych czasach et kariery pozdrawiam
 
MySoulData: Piątek, 14/06/2013, 23:32:03 | Wiadomości # 5
Private
Grupa: Nowy Klanowicz
Wiadomości: 10
Odznaczenia: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
hmm

Added (14/06/2013, 23:32:03)
---------------------------------------------
no to wracam do kreatywności  w dziedzinie zarabiania kasy !!! ...  niż ,,, w dążeniu dla przetrwania tej gry .. żegnam Was wszystkich ... Lordvirusa ,,,,, Hessssaa ......./ wielki człowiek !!!!/ i ....... Was ... wszystkich  ... z którymi miałem możliwość spotkać się w miłych  klimatach ..... nigdy tego nie za pomnę ,,,,,, do zobaczenia ..... a jak ... w ET .... to MySoul.... jest my nick smile życząc fragów .... i .... erotycznych ,,,,,,,, myśli/ nocy/ sytuacji/ wakacyjnych przygód smile

 
fejcykData: Sobota, 15/06/2013, 12:53:05 | Wiadomości # 6
Lieutenant
Grupa: Vice Lider Klanu
Wiadomości: 49
Odznaczenia: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
No to ładnie na xfire cie widze to nie jest koncert życzen Mirek wiedz pogadaj ze mna ok
 
Forum » POLSKI BEGINNERS NQ XPSAVE » Informacje » 3 miesiace cieżkiej pracy (zawiodłem sie)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

kalendarz
Kwiecień 2024
NdPnWtŚrCzPtSo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
PANEL LOGOWANIA
STATYSTYKI
     WYNIKI MECZY
     TRACKBASE
Serwer nitmod
teamspeak 3
     linki
przyjaciele


Search