MENU STRON
     STATUS XFIRE
.cC|LorDV!ru$**
.cC|Medic**
.cC|Al!3n**
.cC|Fresh##
.cC|+3Szigan..:)
.cC|eXPLoDeR
.cC|Szatan**
.cC|M!lo**
.cC|Monk**
.cC|R0k3t**
     SPLATTERLADDER
     CZAT KLANU
200
ankieta
Oceń stronę
Total of answers: 154
Serwer etpro
PARTNERZY

Sobota, 20/04/2024, 04:01:17
Witamy Gość

Zaludnienie! - Forum

[ Nowe Wiadomości · Użytkownicy · Zasady Forum · Serwer etpro · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Cichociemni » Propozycje » Zaludnienie!
Zaludnienie!
ZIOMEXData: Piątek, 04/11/2011, 20:15:41 | Wiadomości # 1
Sergeant
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 38
Odznaczenia: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
Jak zapewnie niektórzy z was zauważyli, w ostatnim czasie nastąpił znaczny spadek popularności serwera. ( :'() Rzadko kiedy jest przynajmniej tak, żeby w obu drużynch nie było ani jednego bota, żeby boty były zastąpione przez graczy.

Popatrząłem ostatnio na inne, bardzo zaludnione serwery (typu Zajebisty NQ, Polska-Mordownia) i postaram sie tu przytoczyć wady Begginersa, które mogły się znacznie przyczynić na spadek popularności (nie żebym się rządził czy podważał gust i przemyślenia adminów :>)

A więc:

Po pierwsze: Mała ilość map! Map jest na serwerze kilkanaście. Wydaje się, że to dużo, ale jak patrzałem na inne serwery NoQuarter, mieli na niektórych po 20 czy 30 map. Przydałoby sie dodać co nie co.

Po drugie: Mało urozmajcony Quick Chat. Na niektórych serwerach patrzałem na Quick Chaty i mieli tam tyle głosów, że szło sie pogubić. Gdyby u nas coś takiego zrobić?

Po trzecie: Nazwa serwera! Nie żebym krytykował myśli adminów, ale nazwa serwera jest trochę dziwna. Dajmy na to ET | CichoCiemni NoQuarter, brzmi o wiele lepiej jak dla mnie.

Po czwarte: Zablokowanie Panzerfausta (Bazooki) i Venoma! Jest wielu graczy, którzy potrafią ich sprawnie używać, a tu LIPA. Ni ma.

Po piąte: Rzadka obecność klanowiczów! Najczęściej grają ja, Jarhead, Szatan i Maly, czasami wchodzi także sam Lord lub Milk. Ale to i tak niewiele daje. Jak jakiś klan ma swój serwer to powinien pokazać, że mu na tym serwerze zależy, a nie, że stworzą serwer i niech on tam sobie będzie. Trochę poświęcenia, moi drodzy. Jak już wchodzicie na serwer to skupiacie się tylko na rozmawianiu ze sobą na różne tematy, a na samej grze nie skupiacie się nigdy.

Po szóste: Dodatki! Na serwer przydałoby sie dodać nieco modów, które mogłyby nieco ułatwić lub umiłić grę.

Jak dla mnie nie ma sensu bulić za serwer, na którym nikt nie gra.

To są oczywiście moje propozycje, nie żebym kazał Lordowi coś robić z tym.

Jeżeli ktoś wymyśli coś jeszcze ciekawego, powiedzieć.

Pozdrawiam.


Ale no to będzie mandacik, no...
 
freszuData: Piątek, 04/11/2011, 21:13:08 | Wiadomości # 2
Major
Grupa: Rada Klanu
Wiadomości: 98
Odznaczenia: 1
Reputacja: 0
Status: Offline
Quote (ZIOMEX)
Po pierwsze: Mała ilość map! Map jest na serwerze kilkanaście. Wydaje się, że to dużo, ale jak patrzałem na inne serwery NoQuarter, mieli na niektórych po 20 czy 30 map. Przydałoby sie dodać co nie co.


wiesz jak by to serwa lagowało 15 map max

Quote (ZIOMEX)
Po drugie: Mało urozmajcony Quick Chat. Na niektórych serwerach patrzałem na Quick Chaty i mieli tam tyle głosów, że szło sie pogubić. Gdyby u nas coś takiego zrobić?


Co do chatu ja nic nie mam

Quote (ZIOMEX)
Po trzecie: Nazwa serwera! Nie żebym krytykował myśli adminów, ale nazwa serwera jest trochę dziwna. Dajmy na to ET | CichoCiemni NoQuarter, brzmi o wiele lepiej jak dla mnie.


Można by pomyśleć

Quote (ZIOMEX)
Po czwarte: Zablokowanie Panzerfausta (Bazooki) i Venoma! Jest wielu graczy, którzy potrafią ich sprawnie używać, a tu LIPA. Ni ma.

Czemu nie , ale załóżmy ze na serwie jest zakaz sk ja nie znałbym kogoś kto nie chciałby sk pf zrobic :DDDD

Quote (ZIOMEX)
Po piąte: Rzadka obecność klanowiczów! Najczęściej grają ja, Jarhead, Szatan i Maly, czasami wchodzi także sam Lord lub Milk. Ale to i tak niewiele daje. Jak jakiś klan ma swój serwer to powinien pokazać, że mu na tym serwerze zależy, a nie, że stworzą serwer i niech on tam sobie będzie. Trochę poświęcenia, moi drodzy. Jak już wchodzicie na serwer to skupiacie się tylko na rozmawianiu ze sobą na różne tematy, a na samej grze nie skupiacie się nigdy.


No za to muszę was przeprosić etpro mnie już zbyt wciągnęło

Quote (ZIOMEX)
Po szóste: Dodatki! Na serwer przydałoby sie dodać nieco modów, które mogłyby nieco ułatwić lub umiłić grę.


dodać nieco modów ? masz na myśli chyba jakie skiny czy coś bo mi się wydaje ze mod może być tylko jeden smile chybbaaa :D:D


" Todays a good day to die!!!
Bow wow wow yippie yo yeppie yah "
 
ZIOMEXData: Piątek, 04/11/2011, 21:45:25 | Wiadomości # 3
Sergeant
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 38
Odznaczenia: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
No, no... Skiny jakieś czy coś, zmiana wyglądu członków dróżyny czy coś...
Widziałem takiego moda, który zamienia amerykanów na polaków. Żołnierze mieli polskie mundury, a flagi zamiast amerykańskich były poilskie...


Ale no to będzie mandacik, no...
 
MalyData: Sobota, 05/11/2011, 10:59:48 | Wiadomości # 4
Lieutenant
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 79
Odznaczenia: 2
Reputacja: 0
Status: Offline
Co do map wydaje mi się, że nie należy zmieniać.
Dźwięków w czacie i tak jest za dużo bo co niektórzy się bawią, nadużywają co wkurwia ludzi, w tym mnie. Co do nazwy serwera to jest mi to obojętne. Yyy.. na serwie gra mało.. mało.. klanowiczów.
Co do skinów zmian wyglądu jestem za, fajnie by wyglądała polska flaga etc.
 
JarheadData: Sobota, 05/11/2011, 12:10:30 | Wiadomości # 5
Lieutenant colonel
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 111
Odznaczenia: 1
Reputacja: 0
Status: Offline
hmmm smile niezwykle cieszy moją skromną osóbkę fakt, że ktoś otworzył taki temat smile liczę że faktycznie każdy tu poruszy jakiś wątek i faktycznie pozmieniamy porządnie coś, tak aby server nowy (bo mam nadzieję że powstanie takowy smile poważnie zachęcał do gry i żeby sami klanowicze na niego wbijali smile

Co do tych wątków poruszonych przez ziomexa to chyba wszystko możliwe wynalazł co warto zmienić :P
ale ale...

Boty:
z tego co wiem lord nie życzy sobie wyłączania botów. Trochę lipa faktycznie, bo boty wiecznie lubią przeszkadzać smile czasem wolę pobiegać z trzema osobami innymi i coś porozkminiać niż użerać się i ciągle leżeć gdzieś bo bot wali heady smile

Mapy:
Map nie jest wcale za mało. Dobrze fresz napisał że to strasznie zamulałoby server, ale nie zaszkodziłoby je po prostu częściej uaktualniać, coś zmieniać. Wrzucać zupełnie nowe mapy, których przecież na prawdę jest sporo smile
Tu Was zadziwię, ale nawet MNIE już się oaza znudziła, a to coś xD

Q. Chat:
Absolutnie nie pozwolę na wrzucenie jakichś nowych totalnie zbędnych komend czy fragmentów piosenek, bo są miliony ludzi (wiem przesadzam^^) którzy po prostu kochają psuć głowy spamem. Niby jest mute, ale nie zawsze jest ktoś kto to mute może dać. zresztą...wg mnie co za dużo komend to nie zdrowo. Są te niezbędne i tyle, a że ktoś lubi sobie muzyczki posłuchać, to niech sobie załącza własną, na kompie smile

Nazwa servera:

Nazwę można zmienić, nawet jestem za. Faktycznie już tyle czasu nazwa jest ta sama, że to skutecznie mogłoby odświeżyć cały klan. Co do NAZWY KLANU, bo o tym też chciałabym wspomnieć...może też by zmienić? wiem że niedawno była zmieniana i nie chcę niczego narzucać, ale może warto byłoby faktycznie zmienić coś porządnie, nie tylko server. Nie ukrywajmy, że to nie jest już stare pamiętne .cC| i nigdy już nie będzie smile Może pomyśleć o przeinaczeniu klanu na inny. Nie wiem, taka drobna myśl gdzieś mi tam po głowie krąży. Też do zastanowienia.

PF:
Yyy nie. Można by czasem odblokowywać, na jedną dajmy na to krótką mapę i nic więcej. Co za dużo to niezdrowo, każdy by się o nią bił i każdy by nerwy na tym marnował. Nie nie i jeszcze raz nie, chyba że raz na ruski rok dla zabawy smile

Obecność klanowiczów:
Prawda, są (były) jednostki które wchodziły czasem, a to i tak mało. W końcu to nie TE jednostki rządzą klanem, może wpadłby ktoś kto faktycznie ma większą władzę. Ale co ja tam wiem. Przecież naszego rządu nigdy nie ma :P

Dodatki wizualne:
Czemu nie. Jak zmieniać to porządnie, żeby każdemu się podobało.

Tyle ode mnie smile
Pozdrówka.


Ciesz się każdym dniem, jakby miał być Twoim ostatnim...
 
lordvirusData: Poniedziałek, 07/11/2011, 12:56:47 | Wiadomości # 6
Generalissimo
Grupa: Lider Klanu
Wiadomości: 82
Odznaczenia: 2
Reputacja: 0
Status: Offline
map nie moge dac wiecej jak 12 bo sie serwer wysypie

quick czat zbedne dzwieki wiecej miejsca zajmuja a co za tym idzie wieksze wiecej do sciagania

nazwa jest taka zeby i obcokrajowcy wchodzili

panzer flame i venom mozna odblokowac ale sk zabronic nimi

klanowiczow zadko nie ma

ja jestem bardzo zadko z powodu braku czasu nie ma im po prostu ktos do dupy nakopac zeby sie ruszyli :P

paki tez obciazaja serwer z modami skinami itd
 
ZIOMEXData: Wtorek, 08/11/2011, 13:37:18 | Wiadomości # 7
Sergeant
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 38
Odznaczenia: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
@lordvirus
Nazwa, żeby obcokrajowcy grali? Tutaj nawet arabowie grają przez te nazwe!

Sk riflem jest chyba dozwolone, a ja nie widze wielkiej różnicy między sk riflem a panzerfaustem!


Ale no to będzie mandacik, no...
 
madziaxData: Wtorek, 08/11/2011, 14:26:36 | Wiadomości # 8
Lieutenant colonel
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 111
Odznaczenia: 2
Reputacja: 0
Status: Offline
OK to ja podam kilka propozycji, z racji, że jestem adminem na serwerze etpro i mniej więcej wiem co zrobić, żeby serwer był popularny i mile widziany;)

Boty: zmniejszyłabym ich ilość do minimum oraz, żeby w momencie wejścia gracza znikały;p

Chat: Owszem można dodać jakieś extra głosy, ale żeby miały one naprawdę sens(humor itp.) w odpowiedniej, nie za dużej ilości. Jeśli chcecie, żeby było ich sporo, należy zrobić tzw. "voice ignored" czyli, gdy ktoś zbyt często używa voice chatu, jego kolejne voice chaty sa ignorowane na pewien okres;)

Skiny: Można wybrać jakiś fajny skin, albo zostać przy oryginalnym. Mam też propozycje, jak wiecie zbliżają się święta, można pomyśleć o tym, żeby na okres świąteczy(powiedzmy od 6 grudnia) wrzucić świąteczne skiny np. jakieś czapeczki mikołaja, czy chociażby grinch skina. Będzie fajny świąteczny klimat, który przyciągnie ludzi. Sama kiedyś wchodziłam na takie serwery:) Do tego jakąś muzyczke świąteczna dodać i będzie elegancko:D

Mapy: Skoro można dodać jedynie 12 map, proponuje takowe rozwiązanie. Wrzucić 6 map podstawowych typu Suplly, Adlernest itp. oraz jakieś mapy odlschoolowe przemieszane z waszymi ulubionymi. Jednocześnie jest możliwość zrobienia kilku fajnych kampanii:
1. Kamp. z mapami podstawowymi(6 map)
2. Kamp. z mapami oldschool i waszymi
3. Kamp. z mapami pomieszanymi raz podst. raz old itd itp.

Można też(za jakiś czas) pomyśleć i wrzucić na tekstury map nasze loga, jakieś obrazy itp. Będzie wiadomo, że to nasz serwer.

Organizacja serwera:
1. Regulamin, Regulamin i Regulamin. Bez tego nie będziecie mieli odniesienia ani podstaw to "wyroków"
2. Wybranie administracji(nie 1 czy 2 osob tylko więcej) oraz nie tylko z grona klanowiczów. Można ogłosić nabór do grona administracji serwera.
3. Zmniejszenie ilości lvli, bo to robi konkretny chaos. Np. 0lvl - gracz, 1 lvl - stały gracz 2 lvl ViP, 3lvl przyjaciel, 4lvl Refree i to powinno wystarczyć.
4. Na forum jest dział serwera. Moim zdaniem każdy ban czy skarga czy coś powinna być właśnie wstawiona i uzasadniona na forum. Jak zauważyłam często są jakieś niedomówienia itp. A tak np. za haxa można wrzucić demko, za zachowanie fragment(screen) z rozmowy itp.

No i oczywiście konkretna reklama serwera na forach i stronach o et. Z opisem serwera logo i jakąś zachętą. Tak z pewnością na serwer trafi więcej osób.

To tak z grubsza. Mam nadzieję, że będe mogła jakoś Wam pomóc:)


 
ZIOMEXData: Wtorek, 08/11/2011, 15:55:12 | Wiadomości # 9
Sergeant
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 38
Odznaczenia: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
@madziax

Boty znikają jak sie wejdzie do drużyny, voice ignored jest i czasami mnie denerwuje bo np. przez niego nie moge czasami powiedzieć Need a Medic, są takie świąteczne skiny, np. zmieniające wygląd dynamitu na bombę w paczce świątecznej xD.


Ale no to będzie mandacik, no...
 
madziaxData: Wtorek, 08/11/2011, 16:32:05 | Wiadomości # 10
Lieutenant colonel
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 111
Odznaczenia: 2
Reputacja: 0
Status: Offline
Wiesz ja nie wiem, co wy macie na serwerze a czego nie, dlatego dałam taką ogólną propozycje. A co wy wykorzystacie z tych propozycji to już Wasza sprawa:)

 
JakuBlaxData: Wtorek, 08/11/2011, 16:36:59 | Wiadomości # 11
Sergeant
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 26
Odznaczenia: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
Jeśli dajesz 5 razy Need a Medic to nie dziwie się że nie możesz powiedzieć :P
 
JarheadData: Wtorek, 08/11/2011, 20:14:55 | Wiadomości # 12
Lieutenant colonel
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 111
Odznaczenia: 1
Reputacja: 0
Status: Offline
hehe prawda Jaku :P
a o świątecznych skinach nic nie wiem, nie wiem skąd Ci się to wzięło ziomex wink

Mam nadzieję, że Madzi komentarz będzie dokładnie przeczytany i przemyślany przez Lorda.
Skoro jest okazja, bo server już padł, to zmieńmy coś faktycznie ! Co jak co, ale pare porządnych zmian na pewno się przyda ... :|

Jeszcze chciałam tylko napomknąć (wiem, nie w temacie, ale przy okazji, wierząc że Lord to przeczyta) - zmieńmy sposób płacenia za server. Myślę że każdy się zgodzi, że wolałby (jak już) przelać normalnie jakąś sumkę pieniędzy, niż słać sms'a, dzięki któremu jakieś marne pieniądze się wykorzystuje na sam server.


Ciesz się każdym dniem, jakby miał być Twoim ostatnim...
 
madziaxData: Wtorek, 08/11/2011, 21:44:18 | Wiadomości # 13
Lieutenant colonel
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 111
Odznaczenia: 2
Reputacja: 0
Status: Offline
Jeszcze zapomniałam dodać:p

Można byłoby założyć kanał serwera na tsie. Pozwoli to na wspólną grę no i oczywiście więcej frajdy:D Jest ta wież między graczami i kupaaa zabawy


 
freszuData: Środa, 09/11/2011, 16:28:35 | Wiadomości # 14
Major
Grupa: Rada Klanu
Wiadomości: 98
Odznaczenia: 1
Reputacja: 0
Status: Offline
85.10.201.113:9990 ts3 kanał cichociemni :))

" Todays a good day to die!!!
Bow wow wow yippie yo yeppie yah "
 
GioData: Środa, 09/11/2011, 17:39:32 | Wiadomości # 15
Sergeant
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 29
Odznaczenia: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
jakbym mial sluchawencje :(( rozyebalem ostatnio sad

Uczulić Cię na laktozę ?:D
 
Forum » Cichociemni » Propozycje » Zaludnienie!
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

kalendarz
Kwiecień 2024
NdPnWtŚrCzPtSo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
PANEL LOGOWANIA
STATYSTYKI
     WYNIKI MECZY
     TRACKBASE
Serwer nitmod
teamspeak 3
     linki
przyjaciele


Search